ароматний еспресо від цієї світової кав ярні

ароматний еспресо від цієї світової кав ярні

навколо кави

Кава (/ɛˈsprɛsoʊ), італійська: [eˈsprɛsso]) — це фактично техніка заварювання кави італійського походження, через яку відсоток майже парової бризки (приблизно 90 °C або навіть 190 °F) фактично потрібен нижче 9-10 барів. (900-1000 кПа; 130-150 psi) стресу з дрібно помеленими кавовими зернами. Кава може бути створена разом із широким діапазоном рівнів обсмаження кави та зерен. Насправді кава є одним із найпоширеніших способів приготування кави в південній Європі, зокрема в Італії, Франції, Португалії та Іспанії. Насправді він також помітний у Швейцарії, Хорватії, Болгарії, Австралії та Греції.

саме тому не варто віддавати перевагу каві саме цієї кав ярні

1. Developed Coffee – Белфаст, Ірландія

Developed Coffee насправді є доказом того, що разом із достатнім ентузіазмом, відданістю, потом, а також розколами, один із найпростіших стартів може легко привести вас до досягнення. Ця маленька кав’ярня в Белфасті насправді швидко розвивається; у 2020 році вони почали смажити свою дуже особисту каву, як і свою вже смачну каву, тому що в кінцевому підсумку вона стала набагато чарівнішою. Дуже регіональні почуття, а також побутова атмосфера швидко створюють цю кав’ярню серед найкращих у світі.

19. Easy Kaffa – Тайбей, Тайвань

Easy Kaffa насправді є розвитком попереднього Тайваню, а також Globe Barista Champ, а також вони насправді добре відомі в Тайбеї своїми капучіно. Зв’язуємося з нею вже третій рік поспіль: ця кав ярні справді першокласна. Його власне лідерство на жвавій східній дорозі Чжунсяо насправді є бажанням стилю, де справді поєднуються вишукані ремесла та кава. Отримайте їхній темно-коричневий цукровий латте або навіть їхній капучіно – ви не можете підвести ні з тим, ні з іншим!

18. Камілі – Півострівне співтовариство, Південна Африка

Ця кав ярні, гідна Insta, насправді швидко стала однією з найкращих кав’ярень на планеті. Не дивлячись на його власний гарний зовнішній вигляд, він також є надзвичайно недорогим, потенційно вирізняючи найдоступніший рівень білого кольору в міській місцевості. Кава, наведена нижче, насправді м’яка та наповнена смаком, однак, оскільки Камілі означає «ідеальна» на суахілі, ми б не очікували абсолютно нічого.

17. Unified Coffee Home – Делі, Індія

У центрі Делі, посеред зростаючої тенденції сучасних і мінімальних кав ярні, ви відкриєте для себе Unified Coffee Home. Заснована в 1942 році, вона бере участь у великій діяльності в міському кавовому суспільстві, а також сотні гарячих людей прямо нижче за свою торгову марку «Cona Coffee». Його власне старосвітське нутро також є простим.

16. Center Coffee Roasters – місто Роуз, Орегон, США

«Роуз Сіті» – це фактично веб-інтернет-сайт подорожей, де можна купити спеціальну каву. Заснована у 2009 році уроженцем Фінляндії Вілле ЮЛі-Луома, справді в даний час по всьому місту є 3 кафе Center Coffee Roasters, кожне зі смаком прикрашеним сканді-крутим дизайном. Зерна фактично обсмажені до кращої якості, а також вони набули культу, який відповідає вимогам їхніх кавових напоїв найвищої якості.

15. Lose Coffee – Стокгольм, Швеція

У Стокгольмі розвинуто витончене ремесло fika (різновид повсякденної кави, тістечка, а також можливості для спілкування), тому тут не бракує видатних кав’ярень. Однак Lose Coffee насправді є справді знижкою над рештою. Знаменита обсмажувальна фабрика, схована в стильному районі Södermalm, пропонує кавові зерна на місці, а також програми для завзятих поціновувачів кави. Постійно високий рівень преміум-класу по всій панелі гарантує, що вони швидко опинилися серед найкращих із найкращих – ідеальне місце для fika

Related Post

2 найкращий університет розвідки у світі

2 найкращий університет розвідки у світі2 найкращий університет розвідки у світі

навколо університет Розповсюдження коледжів не завжди було стабільним прогресом, оскільки 17-е століття фактично кишало разом із випадками, які негативно вплинули на розвиток університетів. Численні битви, а також, зокрема, Тридцятилітня битва,